Publications Office of the EU
Švedska-Västerås: Storitve cestnega prevoza - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Švedska-Västerås: Storitve cestnega prevoza

  • Uverejnené
    08/05/2023
  • Rok
    08/06/2023
  • Odpiranje ponudb
    09/06/2023
  • Oddano
    30/06/2023
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Vafabmiljö Kommunalförbund
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: SE125 Västmanlands län
Gospodarska panoga (glavna CPV)
60100000 Storitve cestnega prevoza
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
25,000,000.00 SEK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
25,000,000.00 SEK
Referenčna številka ponudbe
2022/679-VMKF
Opis

Transport av flis och grot från Vafabmiljös anläggning på Gryta, Västerås till Mälarenergis anläggning i hamnen, Västerås.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afyejoxuuf&GoTo=Tender
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
09/06/2023 00:00
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
25,000,000.00 SEK
Končna pogodbena vrednost
25,000,000.00 SEK
Oddaja naročil
Uradno ime: Mellansvenska Logistiktransporter AB
Poštni naslov: Box 377
Kraj: UPPSALA
Poštna številka: 75106
Krajina: SWE
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.