Publications Office of the EU
Poljska-Siedlce: Medicinska oprema - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Poljska-Siedlce: Medicinska oprema

  • Uverejnené
    30/06/2018
  • Rok
    07/08/2018
  • Odpiranje ponudb
    07/08/2018
  • Oddano
    24/09/2018
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Kraj izvajanja
NUTS code: PL925 Siedlecki
Naslov kupca
NUTS code: PL Polska
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33100000 Medicinska oprema
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,936,980.58 PLN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,976,255.92 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
11
Referenčna številka ponudbe
FZP.2810.30.2018
Opis

Przedmiotem zamówienia jest Dostawa aparatury medycznej w ramach zadania „Koordynowana kompleksowa opieka kardiologiczna w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach Sp. z o.o.”. Przedmiot zamówienia został podzielony na jedenaście części.
Szczegółowe wymagania przedmiotu zamówienia zawiera Oferta techniczna, stanowiąca Załącznik Nr 2 do SIWZ.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach Sp. z o.o.
Poštni naslov: ul. Poniatowskiego 26, pok. 138A
Kraj: Siedlce
Koda NUTS: PL925
Poštna številka: 08-110
Krajina: POL
Kontaktna oseba: Ilona Szarek
Glavni naslov: http://szpital.siedlce.pl/
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
07/08/2018 10:30
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.