Publications Office of the EU
Litva-Švenčionys: Storitve gradbenega projektiranja - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Litva-Švenčionys: Storitve gradbenega projektiranja

  • Uverejnené
    12/05/2021
  • Rok
    14/06/2021
  • Odpiranje ponudb
    14/06/2021
  • Oddano
    28/09/2021
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Kraj izvajanja
NUTS code: LT Lietuva
Naslov kupca
NUTS code: LT Lietuva
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71320000 Storitve gradbenega projektiranja
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
3,741,750.00 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
6
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Pastatų, statinių techninių projektų ir (ar) aprašų parengimo ir projektų vykdymo priežiūros paslaugos

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Nacionalna registracijska številka: 188766722
Poštni naslov: Vilniaus g. 19
Kraj: Švenčionys
Koda NUTS: LT
Poštna številka: LT-18116
Krajina: LTU
Kontaktna oseba: Svetlana Aleksandrova
Glavni naslov: http://www.svencionys.lt
Po elektronski pošti:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=576755&B=PPO
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
14/06/2021 09:45
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.