Publications Office of the EU
Danska-Kopenhagen: Storitve menz in drugih samopostrežnih restavracij zaprtega tipa - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Danska-Kopenhagen: Storitve menz in drugih samopostrežnih restavracij zaprtega tipa

  • Oddano
    24/11/2016
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Det Sundhedsvidenskabelige Fakultet
Kraj izvajanja
NUTS code: DK011 Byen København
Naslov kupca
NUTS code: DK011 Byen København
Gospodarska panoga (glavna CPV)
55511000 Storitve menz in drugih samopostrežnih restavracij zaprtega tipa
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
53,488,236.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
220470-2016
Opis

Udbud af Det Sundhedsvidenskabelige Fakultets kantiner samt café på Blegdamsvej 3B og Universitetsparken 2-4, 2200 København N.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
53,488,236.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Compass Group A/S (Chartwells)
Poštni naslov:
Kraj: Albertslund
Poštna številka:
Krajina: DNK
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.