Publications Office of the EU
PL-Varšava: Gradbena dela na stavbah, povezanih z železniškim prevozom - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

PL-Varšava: Gradbena dela na stavbah, povezanih z železniškim prevozom

  • Oddano
    22/05/2013
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: PL22 Śląskie
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45213320 Gradbena dela na stavbah, povezanih z železniškim prevozom
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
492,471.12
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
492,471.12 PLN
Referenčna številka ponudbe
9090/IRO3ZA1/000078/13/P
Opis

Wykonanie robót w zakresie:
1) budowa fundamentów pod zadaszenie na poziomie „-1” w tunelu technologicznym,
2) przełożenie kabli energetycznych w tunelu technologicznym (poziom „-1”),
3) przełożenie kabli teletechnicznych w tunelu technologicznym (poziom „-1”),
4) rozbiórka kanału żelbetowego kolidującego z peronem 4 po stronie wschodniej,
5) obudowa trawertynem zwiększonej powierzchni fundamentów w przejściu pod peronem 4 na poziomie „0”,
6) przebudowa stropu podwieszanego na poziomie „0” w rejonie wykonywanych fundamentów,
7) usunięcie kolizji kablowej na peronie 4 od strony zachodniej,
8) montaż tablic sektorowych na peronach 1 – 4,
9) odbudowa i naprawa tymczasowego zadaszenia na peronie 1.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Not specified
Ocenjena vrednost
492,471.12
Končna pogodbena vrednost
492,471.12 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: Przedsiębiorstwo Robót Komunikacyjnych w Krakowie S.A.
Poštni naslov: ul. Kazimierza Czapińskiego 3
Kraj: Kraków
Poštna številka: 30-048
Krajina: POL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.