Publications Office of the EU
Slovaška-Bratislava: Storitve z uporabo zrakoplovov in s tem povezane storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovaška-Bratislava: Storitve z uporabo zrakoplovov in s tem povezane storitve

  • Uverejnené
    29/04/2022
  • Rok
    31/05/2022
  • Preklicano
    11/10/2022
  • Danes
    04/09/2026
Status
Canceled
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
Kraj izvajanja
NUTS code: SK Slovensko
Naslov kupca
NUTS code: SK Slovensko
Gospodarska panoga (glavna CPV)
60440000 Storitve z uporabo zrakoplovov in s tem povezane storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
837,140.00 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
4
Referenčna številka ponudbe
SE-VO1-2022002466
Opis

Zabezpečenie podpory letovej prevádzky a prepravy ústavných činiteľov lietadlami a vrtuľníkmi LÚMV SR.
Predmetom zákazky je balík služieb odbavenia leteckej techniky na Letisku M. R. Štefánika Bratislava, letisku Poprad,
letisku Piešťany a letisku Košice službami, vykonávanými poskytovateľom.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/17812/summary
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
31/05/2022 10:00
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.