Publications Office of the EU
Združeno kraljestvo-Belfast: Gradbena dela na stavbah, povezanih z zdravstvom - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Združeno kraljestvo-Belfast: Gradbena dela na stavbah, povezanih z zdravstvom

  • Oddano
    22/11/2016
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Belfast Health and Social Care Trust c/o CPD — Construction Division Health Projects
Kraj izvajanja
NUTS code: UKN0 Northern Ireland
Naslov kupca
NUTS code: United Kingdom
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45215100 Gradbena dela na stavbah, povezanih z zdravstvom
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
10,000,000.00
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
9,283,000.00 GBP
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

The Project is for the provision of a new Non-Clinical Support Building on the Royal Hospitals Site, Belfast. The new building will be 4 storeys in height and will provide office accommodation, workshops, stores, staff facilities, and associated plant. A new service yard will also be provided to serve the building. Owing to the topography of the site, a portion of the lower ground floor will be a basement construction. This floor will also connect into existing below ground services ducts which serve the wider hospital site. The new building is to be constructed in the centre of an Acute Hospital site. Site clearance works will be required as a part of the project, along with the alteration/ diversion of critical hospital services including steam, power, data and medical gases. Site works will also include the construction of a new entrance plaza, retaining walls, fencing, gates and general soft landscaping.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
10,000,000.00
Končna pogodbena vrednost
9,283,000.00 GBP
Oddaja naročil
Uradno ime: Felix O'Hare Co. Ltd
Poštni naslov: 88 Chancellors Road
Kraj: Newry
Poštna številka: BT35 8NG
Krajina: GBR
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.