Publications Office of the EU
Bolgarija-Sredets: Storitve cestnega potniškega prevoza za posebne namene - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bolgarija-Sredets: Storitve cestnega potniškega prevoza za posebne namene

  • Uverejnené
    24/11/2017
  • Rok
    02/01/2018
  • Odpiranje ponudb
    03/01/2018
  • Oddano
    27/02/2018
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Община Средец
Kraj izvajanja
NUTS code: BG341 Бургас
Naslov kupca
NUTS code: BG341 Бургас
Gospodarska panoga (glavna CPV)
60130000 Storitve cestnega potniškega prevoza za posebne namene
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
164,630.00 BGN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
164,630.00 BGN
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

„Извършване на обществен превоз на пътници по автобусни линии от утвърдените общинска, областна и републиканска транспортни схеми съгласно маршрутни разписания“, както следва: „Извършване на обществен превоз на пътници по автобусни линии от утвърдените общинска, областна и републиканска транспортни схеми съгласно маршрутни разписания“, както следва:
1.1. Общинска транспортна схема:
а) междуселищни линии;
б) градски линии.
1.2. Областната транспортна схема.
1.3. Републиканската транспортна схема;
като маршрутните разписания за всяка една транспортна схема са подробно описани в Приложение № 1 от документацията за участие в настоящата обществена поръчка.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Община Средец
Nacionalna registracijska številka: 000056878
Poštni naslov: пл. „България“ № 8
Kraj: Бургас
Koda NUTS: BG341
Poštna številka: 8300
Krajina: BGR
Kontaktna oseba: инж. Маргарита Стойчева
Glavni naslov: www.sredets.bg
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
03/01/2018 14:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
164,630.00 BGN
Končna pogodbena vrednost
164,630.00 BGN
Oddaja naročil
Uradno ime: „Диана 98 ЕООД
Poštni naslov: ул. „Странджа“ № 12
Kraj: Камено
Poštna številka: 8120
Krajina: BGR
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.