Publications Office of the EU
Italija-Novellara: Vozila za stiskanje odpadkov - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Novellara: Vozila za stiskanje odpadkov

  • Uverejnené
    16/11/2017
  • Rok
    22/12/2017
  • Odpiranje ponudb
    22/12/2017
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
S.A.BA.R. Servizi Srl
Kraj izvajanja
NUTS code: IT Italia
Naslov kupca
NUTS code: IT Italia
Gospodarska panoga (glavna CPV)
34144512 Vozila za stiskanje odpadkov
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
380,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
118/2017
Opis

Fornitura di n. 2 monoperatori a 3 assi per la raccolta differenziata stradale di carta e plastica a cassonetto.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: S.A.BA.R. Servizi Srl
Nacionalna registracijska številka: 02460240357
Poštni naslov: Levata 64
Kraj: Novellara
Koda NUTS: IT
Poštna številka: 42017
Krajina: ITA
Kontaktna oseba: Marco Pellacani
Glavni naslov: http://www.sabar.it
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
22/12/2017 14:30
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
380,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.