Publications Office of the EU
MPI für Mikrostrukturphysik, Erweiterung Institut: Möblierung - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

MPI für Mikrostrukturphysik, Erweiterung Institut: Möblierung

  • Uverejnené
    13/02/2025
  • Rok
    19/03/2025
  • Odpiranje ponudb
    19/03/2025
  • Oddano
    25/06/2025
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Max-Planck-Gesellschaft Abt.III
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Gospodarska panoga (glavna CPV)
39130000 Pisarniško pohištvo
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
Z.MIKR.A.000318.801.VgV.2777
Opis

300 St. Bürositzmöbel, 250 St. Bürotische, 400 St. Aktenregale, 150 St. Akustikmöbel, 170 St. Büroleuchten. Besonderer Hinweis betr. Bieterfragen aufgrund besonderer äußerer Ereignisse (z.B. Sars-COV-2 oder Ukraine Krieg): Bitte berücksichtigen Sie bei Ihrer Angebotserstellung etwaige mögliche bzw. erkennbare Beeinträchtigungen, z.B. in Bezug auf die Verfügbarkeit von Materialien und Produkten, Arbeitskräften, eine evtl. verzögerte Beibringung von geforderten Nachweisen, Auswirkungen auf etwaige Nachunternehmer etc. Fragen, die in diesem Zusammenhang auftreten, bitten wir rechtzeitig vor Angebotsfrist über das Nachrichtensystem der eVergabe zu stellen. Ausführungsfristen: Mit der Ausführung ist zu beginnen innerhalb von 12 Werktagen nach Zugang der Aufforderung durch den AG (§5 Abs. 2 Satz 2 VOB/B). Die Aufforderung wird Ihnen vorauss. bis zum 14.04.2025 zugehen. Die Leistung ist zu vollenden (abnahmereif fertig zu stellen) innerhalb von 27 Werktagen (6 Arbeitstagen/ Woche) nach vorstehend angegebener Frist. Einzelfristen siehe Vergabeunterlagen. Bei der unter Ziffer 5.1.3 der EU Bekanntmachung genannten geschätzten Dauer handelt es sich um Werktage.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://bieterzugang.deutsche-evergabe.de/evergabe.bieter/api/external/deeplink/subproject/832e53e0-65dc-4dcb-83e4-4bf041244b89
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://bieterzugang.deutsche-evergabe.de/evergabe.bieter/api/external/deeplink/subproject/832e53e0-65dc-4dcb-83e4-4bf041244b89
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
19/03/2025 10:00
Metoda oddaje
Preis
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
1.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: OMIKRON Bürosysteme GmbH
Poštni naslov:
Kraj: Zöllnitz
Poštna številka: 07751
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.