Publications Office of the EU
Poljska-Puchaczów: Okovja - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Poljska-Puchaczów: Okovja

  • Uverejnené
    30/06/2018
  • Rok
    07/08/2018
  • Odpiranje ponudb
    07/08/2018
  • Oddano
    23/10/2018
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Lubelski Węgiel Bogdanka S.A. w Bogdance
Kraj izvajanja
NUTS code: PL814 Lubelski
Naslov kupca
NUTS code: PL814 Lubelski
Gospodarska panoga (glavna CPV)
44523200 Okovja
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
3,078,846.57 PLN
Referenčna številka ponudbe
441/IZP/PFR/2018
Opis

Dostawę loco magazyny Zamawiającego fabrycznie nowego łańcucha 18x90 ze stali okrągłej do zawieszeń i łańcucha ogniwowego górniczego wielkości nominalnej 14x50 do stosowania w podziemnych zakładach górniczych wydobywających węgiel kamienny w pomieszczeniach zagrożonych wybuchem metanu i pyłu węglowego

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Lubelski Węgiel Bogdanka S.A. w Bogdance
Nacionalna registracijska številka: PL 7130005784
Poštni naslov: Bogdanka
Kraj: Puchaczów
Koda NUTS: PL814
Poštna številka: 21-013
Krajina: POL
Kontaktna oseba: Paweł Fryt
Glavni naslov: www.lw.com.pl
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
07/08/2018 08:30
Kraj izvajanja
oznaka CPV

44523200 - Okovja

44540000 - Verige

Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
3,078,846.57 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: Fabryki Sprzętu i Narzędzi Górniczych Grupa Kapitałowa Fasing S.A.
Poštni naslov: ul. Modelarska 11
Kraj: Katowice
Poštna številka: 40-142
Krajina: POL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.