Publications Office of the EU
Luksemburg-Bous: Mizarska dela - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Luksemburg-Bous: Mizarska dela

  • Uverejnené
    28/02/2020
  • Rok
    15/04/2020
  • Odpiranje ponudb
    15/04/2020
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Administration communale de Bous
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: LU00 Luxembourg
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45421000 Mizarska dela
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
2000373
Opis

Le mercredi 15.4.2020 (11:00), il sera procédé, à la mairie de Bous, 20, rue du Luxembourg, L-5408 Bous à l'ouverture des offres concernant la procédure ouverte relative aux: travaux de portes dans l’intérêt de la construction de la maison relais à Bous. Début des travaux: mi-septembre 2020 et selon planning joint à la soumission. Durée des travaux: 25 jours ouvrables. Envergure des travaux:
— +/- 47 portes en bois,
— +/- 19 portes métalliques.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Administration communale de Bous
Poštni naslov: 20, rue du Luxembourg
Kraj: Bous
Koda NUTS: LU00
Poštna številka: L-5408
Krajina: LUX
Glavni naslov: https://www.bous.lu/
Po elektronski pošti:
https://pmp.b2g.etat.lu/?page=entreprise.EntrepriseDetailsConsultation&refConsultation=19683&orgAcronyme=t5y
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
15/04/2020 11:00
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.