Publications Office of the EU
Švedska-Stockholm: Identifikacijske značke - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Švedska-Stockholm: Identifikacijske značke

  • Uverejnené
    10/12/2019
  • Rok
    15/01/2020
  • Odpiranje ponudb
    16/01/2020
  • Oddano
    31/01/2020
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Sveriges Television Aktiebolag
Kraj izvajanja
NUTS code: SE11 Stockholm
Naslov kupca
NUTS code: SE11 Stockholm
Gospodarska panoga (glavna CPV)
35123400 Identifikacijske značke
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
4,800,000.00 SEK
Referenčna številka ponudbe
201960
Opis

Sveriges Television AB (SVT) inbjuder härmed leverantörer att inkomma med anbud i upphandling av passerkortsämnen och tillbehör till passerkort. Målet med upphandlingen är att samordna och effektivisera inköpen av passerkortstillbehör inom PS-bolagen. Syftet med upphandlingen är att hitta en kostnadseffektiv och leveranssäker leverantör per beskrivet anbudsområde nedan som kan leverera till PS-bolagen.
Upphandlingen omfattar två anbudsområden:
1. Passerkortsämnen
2. Förbrukningsmaterial för passerkort

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afewullkij&GoTo=Tender
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
16/01/2020 00:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
4,800,000.00 SEK
Oddaja naročil
Uradno ime: SERILINE AB.
Poštni naslov: BOX 17711
Kraj: STOCKHOLM
Poštna številka: 118 93
Krajina: SWE
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.