Publications Office of the EU
Danska-Aalborg: Razni stroji za splošne in posebne namene - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Danska-Aalborg: Razni stroji za splošne in posebne namene

  • Uverejnené
    05/03/2021
  • Rok
    22/04/2021
  • Oddano
    25/06/2021
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Region Nordjylland
Kraj izvajanja
NUTS code: DK050 Nordjylland
Naslov kupca
NUTS code: DK050 Nordjylland
Gospodarska panoga (glavna CPV)
42000000 Industrijski stroji
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
95,463,053.00 DKK
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Udbuddet vedrører E980 AGV og vognbuffer til Nyt Aalborg Universitetshospital (herefter betegnet bygherre).
Udbuddet omfatter levering, installering og idriftsættelse af fuldautomatiske AGV- og bufferlagersystemer til transportvogne til Nyt Aalborg Universitetshospital.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.ibinder.com/External/EnquiryLink.aspx?id=ozjuimgcgp
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Preverite povezane dokumente za podrobnosti
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
95,463,053.00 DKK
Oddaja naročil
Uradno ime: Gibotech A/S
Poštni naslov:
Kraj: Odense SØ
Poštna številka:
Krajina: DNK
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.