Publications Office of the EU
Nemčija-Leipzig: Gradbena dela na remizi za tramvaje - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Leipzig: Gradbena dela na remizi za tramvaje

  • Uverejnené
    30/04/2014
  • Rok
    05/06/2014
  • Oddano
    05/01/2015
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: DED51 Leipzig, Kreisfreie Stadt
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45234127 Gradbena dela na remizi za tramvaje
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
450,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
471,253.20 EUR
Referenčna številka ponudbe
BAIII-319-05
Opis

Um- und Neubau Betriebshof Dölitz, BAIII, Straßenbahnwaschanlage und Wasseraufbereitung/ Stationärer Hochdruckreiniger.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Preverite povezane dokumente za podrobnosti
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
450,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
471,253.20 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: BHB Waschanlagen Vertriebs GmbH
Poštni naslov: Zeller Straße 10
Kraj: Holzmaden
Poštna številka: 73271
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.