Publications Office of the EU
Francija-Marseille: Storitve dezinfekcije in iztrebljanja - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Francija-Marseille: Storitve dezinfekcije in iztrebljanja

  • Uverejnené
    28/06/2019
  • Rok
    31/07/2019
  • Odpiranje ponudb
    01/08/2019
  • Oddano
    29/08/2019
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
OPH 13 Habitat
Kraj izvajanja
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Naslov kupca
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Gospodarska panoga (glavna CPV)
90921000 Storitve dezinfekcije in iztrebljanja
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
379,850.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
19S0075
Opis

Marché à prix mixtes. Prestations forfaitaires:
— désinsectisation, désinfection des parties communes, des locaux techniques et des abords extérieurs;
— ramonage, désinsectisation et désinfection des installations de vide-ordures et des gaines de ventilation statique;
— dératisation des parties communes, des locaux techniques et des abords extérieurs.
Prestations sur bons de commandes:
— désinsectisation des logements et/ou bureaux;
— ramonage des conduits individuels des gaines de ventilation statique.
Prestations occasionnelles:
— désinsectisation d'un logement,
— destruction d'essaim,
— enlèvements d'animaux morts,
— désinfection et désinsectisation d'une fosse de cabines d'ascenseurs,
— dératisation ponctuelle d'une cité ou de bureaux,
— dératisation d'un logement collectif,
— dératisation d'un logement individuel (y compris vide-sanitaire, grenier, cave...) et de ces abords extérieurs.).

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://www.achatpublic.com
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
01/08/2019 16:30
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
379,850.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: SANIT H
Poštni naslov: 90 chemin du Ruisseau Mirabeau, ZI Actisud
Kraj: Marseille
Poštna številka: 13016
Krajina: FRA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.