Publications Office of the EU
Portugalska-Idanha-a-Nova: Storitve preprečevanja požarov - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Portugalska-Idanha-a-Nova: Storitve preprečevanja požarov

  • Uverejnené
    02/02/2016
  • Rok
    11/03/2016
  • Odpiranje ponudb
    11/03/2016
  • Oddano
    22/07/2016
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Município de Idanha-a-Nova — Câmara Municipal
Kraj izvajanja
NUTS code: PT16H Beira Baixa
Naslov kupca
NUTS code: PT16H Beira Baixa
Gospodarska panoga (glavna CPV)
75251110 Storitve preprečevanja požarov
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
234,287.57 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
117,143.80 EUR
Referenčna številka ponudbe
CPS006-2016
Opis

Pretende-se a implementação de rede primária de faixas de gestão de combustível, no concelho de Idanha-a-Nova.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Município de Idanha-a-Nova
Poštni naslov: Largo do Município
Kraj: Idanha-a-Nova
Poštna številka: 6060-163
Krajina: PRT
Kontaktna oseba: www.compraspublicas.com
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
11/03/2016 14:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
234,287.57 EUR
Končna pogodbena vrednost
117,143.80 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Município de Idanha-a-Nova — Câmara Municipal
Poštni naslov: Largo do Município
Kraj: Idanha-a-Nova
Poštna številka: 6060-163
Krajina: PRT
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.