Publications Office of the EU
Poljska-Kodeń: Zbiralniki sončne energije za proizvodnjo toplote - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Kodeń: Zbiralniki sončne energije za proizvodnjo toplote

  • Uverejnené
    05/07/2017
  • Rok
    22/08/2017
  • Preklicano
    12/10/2017
  • Danes
    01/09/2026
Status
Canceled
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Gmina Kodeń
Kraj izvajanja
NUTS code: PL81 Lubelskie
Naslov kupca
NUTS code: PL81 Lubelskie
Gospodarska panoga (glavna CPV)
09331100 Zbiralniki sončne energije za proizvodnjo toplote
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
2,616,619.44 PLN
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
4
Referenčna številka ponudbe
ZP.272.3.2017
Opis

1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa i montaż instalacji solarnych, kotłów na biomasę oraz pomp ciepła na terenie Gminy Kodeń”, która jest realizowana w ramach projektu „Ekologiczne inwestycje w Gminie Kodeń”.
2. Zamawiający zgodnie z art. 36aa ust. 1 ustawy dopuszcza składanie ofert częściowych z podziałem na 4 części, jak poniżej:
1) część 1 zamówienia – „Dostawa i montaż instalacji kolektorów słonecznych w budynkach mieszkalnych na terenie Gminy Kodeń”,
2) część 2 zamówienia – „Dostawa i montaż kotłów na biomasę w budynkach prywatnych na terenie Gminy Kodeń”,
3) część 3 zamówienia – „Dostawa i montaż kotłów na biomasę w budynkach użyteczności publicznej na terenie Gminy Kodeń”,
4) część 4 zamówienia – „Dostawa i montaż pomp ciepła do c.w.u. na terenie Gminy Kodeń”.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Gmina Kodeń
Poštni naslov: ul. 1 Maja 20
Kraj: Kodeń
Koda NUTS: PL81
Poštna številka: 21-509
Krajina: POL
Kontaktna oseba: Mariusz Tur
Glavni naslov: https://www.ugkoden.bip.lubelskie.pl
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Preverite povezane dokumente za podrobnosti
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.