Publications Office of the EU
Romunija-Bukarešta: Programski paket za informacijsko tehnologijo - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Romunija-Bukarešta: Programski paket za informacijsko tehnologijo

  • Uverejnené
    06/08/2019
  • Rok
    10/09/2019
  • Odpiranje ponudb
    10/09/2019
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Compania Națională „Imprimeria Națională” S.A.
Kraj izvajanja
NUTS code: RO321 Bucureşti
Naslov kupca
NUTS code: RO321 Bucureşti
Gospodarska panoga (glavna CPV)
48517000 Programski paket za informacijsko tehnologijo
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,200,000.00 RON
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
24020
Opis

Valoarea totala estimata a contractului este de 1 200 000 RON, exclusiv TVA. Obiectul contractului il constituie furnizarea echipamentelor care compun infrastructura IT productie (monitorizare, planificare) descrise in caietul de sarcini, livrarea, receptia, instalarea, punerea in functiune, testarea, instruirea operatorilor desemnati de achizitor, mentenanta si suportul tehnic in perioada de garantie. Autoritatea contractanta va raspune in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatii suplimentare cu 10 zile inainte de data limita stabilita pentru depunerea ofertelor. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 13.
Orice solicitare de clarificari trebuie stransmisa in SEAP: http://sicap-prod.e-licitatie.ro/pub
Descrierea succinta a contractului de furnizare se regaseste in caietul de sarcini.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Compania Națională „Imprimeria Națională” S.A.
Nacionalna registracijska številka: 2779625
Poštni naslov: Bulevardul Iuliu Maniu nr. 244D
Kraj: Bucureşti
Koda NUTS: RO321
Poštna številka: 061126
Krajina: ROU
Kontaktna oseba: Adriana Ros; în atenția: Ingrid Anamaria Quirsfeld Zimerman
Glavni naslov: www.cnin.ro/
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
10/09/2019 15:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
1,200,000.00 RON
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.