Publications Office of the EU
Directive "Aménagements cyclables et piétons aux noeuds des routes nationales" - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Directive "Aménagements cyclables et piétons aux noeuds des routes nationales"

  • Uverejnené
    18/03/2026
  • Rok
    04/05/2026
  • Oddano
    15/06/2026
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Office fédéral des routes, Division Réseaux routiers
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: CH021 Bern / Berne
Gospodarska panoga (glavna CPV)
75100000 Storitve uprave
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
267,651.56 CHF
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Élaboration de la directive OFROU «Aménagements cyclables et piétons aux noeuds des routes nationales ». La directive doit décrire les principes généraux pour la planification, la réalisation et l'exploitation d'infrastructures destinées à la mobilité douce sur les routes nationales de 3e classe et pour les jonctions des routes nationales de 1re et 2e classe.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
tdf-non-av
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Metoda oddaje
ZK3 Aufgabenanalyse und Vorgehensweise, Projektorganisation
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
267,651.56 CHF
Oddaja naročil
Uradno ime: FR_Lajo AG
Poštni naslov:
Kraj: Zürich
Poštna številka: 8005
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.