Publications Office of the EU
Nemčija-Frankfurt na Majni: Inženirske storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Frankfurt na Majni: Inženirske storitve

  • Oddano
    27/11/2009
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
DB Netz AG
Kraj izvajanja
NUTS code: DE254 Nürnberg, Kreisfreie Stadt
Naslov kupca
NUTS code: DE712 Frankfurt am Main, Kreisfreie Stadt
Gospodarska panoga (glavna CPV)
71300000 Inženirske storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
6,589,172.66 EUR
Referenčna številka ponudbe
2009/S 160-233174
Opis

Die neue ca. 10 km lange Güterzugstrecke 5955 Abzweig Kleinreuth - Eltersdorf fädelt kurz vor dem Bf
Großmarkt aus der Altstrecke 5950 Nürnberg Rbf - Fürth aus, unterquert das bebaute Stadtgebiet von
Nürnberg/Fürth in dem 6,8 km langen Pegnitztunnel und erreicht nach einer ca. 2 km langen Bündelungsstrecke
mit der BAB A73 den neuen Knotenbahnhof Eltersdorf, in dem sie mit der Altstrecke 5900 Nürnberg - Bamberg
und der ebenfalls neu zu schaffenden S-Bahn Nürnberg - Forchheim verknüpft wird.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Metoda oddaje
Not applicable
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
6,589,172.66 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Obermeyer Planen + Beraten GmbH
Poštni naslov:
Kraj: Nürnberg
Poštna številka:
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.