Publications Office of the EU
Madžarska-Szeged: Sredstva za diagnostiko - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Madžarska-Szeged: Sredstva za diagnostiko

  • Uverejnené
    11/05/2016
  • Rok
    27/06/2016
  • Oddano
    10/10/2016
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Szegedi Tudományegyetem
Kraj izvajanja
NUTS code: HU333 Csongrád-Csanád
Naslov kupca
NUTS code: HU333 Csongrád-Csanád
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33694000 Sredstva za diagnostiko
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
65,000,000.00 HUF
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
55,476,000.00 HUF
Referenčna številka ponudbe
3/Ny/2016/SZTE
Opis

Adásvételi szerződés Szepszis kórokozóinak kimutatására szolgáló, mikrobiológiai tenyésztésre alkalmas haemokultúra palackok, haemokultúra automata (berendezés) beszerzésére, számítógépes informatikai rendszerek biztosításával.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Szegedi Tudományegyetem
Nacionalna registracijska številka: AK07122
Poštni naslov: Szentháromság u. 34.
Kraj: Szeged
Koda NUTS: HU333
Poštna številka: 6722
Krajina: HUN
Kontaktna oseba: Macsek Bernadett
Glavni naslov: http://www.u-szeged.hu
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Preverite povezane dokumente za podrobnosti
Kraj izvajanja
oznaka CPV

33694000 - Sredstva za diagnostiko

33100000 - Medicinska oprema

Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
65,000,000.00 HUF
Končna pogodbena vrednost
55,476,000.00 HUF
Oddaja naročil
Uradno ime: Diagnosticum Zrt.
Poštni naslov: Attila u. 126.
Kraj: Budapest
Poštna številka: 1047
Krajina: HUN
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.