Publications Office of the EU
Estonija-Talin: Funkcionalna podpora - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Estonija-Talin: Funkcionalna podpora

  • Uverejnené
    17/03/2023
  • Rok
    25/04/2023
  • Odpiranje ponudb
    25/04/2023
  • Oddano
    09/06/2023
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Sihtasutus Tallinna Lastehaigla
Kraj izvajanja
NUTS code: EE Eesti
Naslov kupca
NUTS code: EE Eesti
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33180000 Funkcionalna podpora
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
150,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
200,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
248105
Opis

Vastavalt RHAD lisa 2 toodule.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Sihtasutus Tallinna Lastehaigla
Nacionalna registracijska številka: 90006590
Poštni naslov: Tervise tn 28
Kraj: Tallinn
Koda NUTS: EE
Poštna številka: 13419
Krajina: EST
Kontaktna oseba: EGON MÜÜR
Glavni naslov: http://www.lastehaigla.ee
Po elektronski pošti:
https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/4334908/tenders
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
25/04/2023 11:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
150,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
200,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: aktsiaselts SEMETRON
Poštni naslov:
Kraj: Tallinn
Poštna številka: 10138
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.