Publications Office of the EU
Madžarska-Debrecen: Pohištvo (vključno s pisarniškim pohištvom), notranja oprema, gospodinjske naprave (razen svetil) in čistilna sredstva - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Madžarska-Debrecen: Pohištvo (vključno s pisarniškim pohištvom), notranja oprema, gospodinjske naprave (razen svetil) in čistilna sredstva

  • Objavljeno
    09/03/2013
  • Uverejnené
    13/11/2013
  • Rok
    09/12/2013
  • Odpiranje ponudb
    09/12/2013
  • Oddano
    03/04/2014
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Kenézy Gyula Kórház és Rendelőintézet
Kraj izvajanja
NUTS code: HU321 Hajdú-Bihar
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
39000000 Pohištvo (vključno s pisarniškim pohištvom), notranja oprema, gospodinjske naprave (razen svetil) in čistilna sredstva
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
12,386,600.00 HUF
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Szállítási szerződés keretében különböző mobíliák beszerzése a TIOP-2.2.4-09/1-2010-0032 azonosítószámú – Struktúraváltást támogató infrastruktúrafejlesztés a debreceni Kenézy Kórházban – tárgyú projekt keretében.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Juratio Zrt.
Poštni naslov: Városligeti fasor 23. II/6.
Kraj: Budapest
Poštna številka: 1071
Krajina: HUN
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
09/12/2013 10:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
12,386,600.00 HUF
Oddaja naročil
Uradno ime: Iroda 2000 Kft.
Poštni naslov: Corvin út 1–3.
Kraj: Miskolc
Poštna številka: 3530
Krajina: HUN
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.