Publications Office of the EU
Romunija-Cluj-Napoca: Zdravila z delovanjem na novotvorbe - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Romunija-Cluj-Napoca: Zdravila z delovanjem na novotvorbe

  • Uverejnené
    17/03/2023
  • Rok
    13/04/2023
  • Odpiranje ponudb
    13/04/2023
  • Oddano
    15/05/2023
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ
Kraj izvajanja
NUTS code: RO113 Cluj
Naslov kupca
NUTS code: RO113 Cluj
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33652100 Zdravila z delovanjem na novotvorbe
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
4,276,298.64 RON
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
3,715,055.80 RON
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
22
Referenčna številka ponudbe
4288349_2023_PAAPD1408210
Opis

Medicamente antineoplazice 1. A se vedea Caietul de sarcini.Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet
tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 12-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea
ofertelor, Nr zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data de depunere a ofertelor este 20

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ
Nacionalna registracijska številka: 4288349
Poštni naslov: Strada: Republicii, nr. 18
Kraj: Cluj-Napoca
Koda NUTS: RO113
Poštna številka: 400015
Krajina: ROU
Kontaktna oseba: LUCIA GAINA CRISTEA
Glavni naslov: https://spitalulcliniccfcluj.ro/
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z several izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
13/04/2023 15:00
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.