Publications Office of the EU
Romunija-București: Proizvodi za medicinsko uporabo - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Romunija-București: Proizvodi za medicinsko uporabo

  • Uverejnené
    17/04/2023
  • Rok
    26/05/2023
  • Preklicano
    22/06/2023
  • Danes
    01/09/2026
Status
Canceled
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF.IOAN
Kraj izvajanja
NUTS code: RO321 Bucureşti
Naslov kupca
NUTS code: RO321 Bucureşti
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33140000 Proizvodi za medicinsko uporabo
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
43,340,928.00 RON
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Postopek je zaključen
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
51
Referenčna številka ponudbe
8499/07.04.2023
Opis

Datorita restrictiei de 5000 caractere, se va vedea caietul de sarcini.Termenul in care autoritatea contractanta raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare este in a 12-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Operatorii economici pot solicita clarificari cu 20 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF.IOAN
Nacionalna registracijska številka: 4204178
Poštni naslov: Strada: Vitan-Bârzeşti, nr. 13, Sector 4: -, Judet: Bucuresti, cod unic de identificare: 4204178/2018/118
Kraj: Bucuresti
Koda NUTS: RO321
Poštna številka: 042122
Krajina: ROU
Kontaktna oseba: MARIANA STAVRI
Glavni naslov: www.sfib.ro
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
26/05/2023 15:00
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.