Publications Office of the EU
Nemčija-Ravensburg: Gradbena dela - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemčija-Ravensburg: Gradbena dela

  • Uverejnené
    12/04/2022
  • Rok
    10/05/2022
  • Odpiranje ponudb
    10/05/2022
  • Oddano
    09/06/2022
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Vermögen und Bau Baden-Württemberg Amt Ravensburg
Kraj izvajanja
NUTS code: DE148 Ravensburg
Naslov kupca
NUTS code: DE148 Ravensburg
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45000000 Gradbena dela
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
50,385.26 EUR
Referenčna številka ponudbe
22-71115
Opis

Brandmeldeanlage

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://vergabe.landbw.de/
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
10/05/2022 11:30
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
50,385.26 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: elektro stotz GmbH + Co KG
Poštni naslov: Schmalegger Straße 21
Kraj: Ravensburg
Poštna številka: 88213
Krajina: DEU
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.