Publications Office of the EU
HU-Budimpešta: Oglaševalske storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

HU-Budimpešta: Oglaševalske storitve

  • Uverejnené
    19/10/2012
  • Rok
    19/11/2012
  • Oddano
    20/12/2012
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
MFB Magyar Fejlesztési Bank Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Kraj izvajanja
NUTS code: HU110 Budapest
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
79341000 Oglaševalske storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
400,000,000.00 HUF
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
400,000,000.00 HUF
Referenčna številka ponudbe
588/2012
Opis

Vállalkozási keretszerződés a banki termékek kommunikációja kapcsán a dokumentációban foglaltak szerint.
A Vállalkozó feladata:
Kreatív stratégia kialakítása, kreatív anyagok készítése.
PR ügynökségi szolgáltatások: PR stratégia kidolgozása, PR kommunikációs tervek kidolgozása, PR kampányok tervezése, lebonyolítása, PR szövegek, beszédek, sajtóanyagok, sajtóközlemények, cikkek írása és elkészítése, PR események, interjúk, sajtóbeszélgetések, sajtótájékoztatók, szervezése.
Kreatív anyagok gyártása (filmgyártás, rádióreklám készítés, nyomdai kivitelezés, fotózás, stock fotó vásárlás), BTL rendezvények és akciók, valamint road-show-k lebonyolítása. Médiavásárlási, médiastratégia tervezési, és médiatervezési feladatok ellátása valamint a média-megjelenések utóértékelése. Online médiavásárlás; online PR kampány megtervezése, kivitelezése; közösségi média, web2 kampány tervezése és kivitelezése; webdesing, arculat és banner tervezés.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
400,000,000.00 HUF
Končna pogodbena vrednost
400,000,000.00 HUF
Oddaja naročil
Uradno ime: Bell and Partners Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Poštni naslov: Semmelweis u. 19.
Kraj: Nagykovácsi
Poštna številka: 2094
Krajina: HUN
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.