Publications Office of the EU
Letna konferenca o upravljanju uspešnosti agencije na podlagi okvirnega sporazuma – PR1159235-9736-R - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Letna konferenca o upravljanju uspešnosti agencije na podlagi okvirnega sporazuma – PR1159235-9736-R

  • Uverejnené
    04/06/2026
  • Rok
    19/06/2026
  • Odpiranje ponudb
    19/06/2026
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Fraunhofer-Gesellschaft - Einkauf B12
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Gospodarska panoga (glavna CPV)
55120000 Storitve srečanj in konferenc v hotelih
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
PR1159235-9736-R
Opis

Okvirni sporazum Uspešnost agencije Upravljanje dogodkov Letno srečanje

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://vergabe.fraunhofer.de
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: dovoljeno
https://vergabe.fraunhofer.de
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
19/06/2026 12:00
Metoda oddaje
Ni na voljo
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.