Publications Office of the EU
Oskrba z zamrznjenimi rastlinskimi beljakovinami, rastlinskimi beljakovinami in konji UNIVERZIJSKEGA HOSPITALA LA PAZ - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Oskrba z zamrznjenimi rastlinskimi beljakovinami, rastlinskimi beljakovinami in konji UNIVERZIJSKEGA HOSPITALA LA PAZ

  • Uverejnené
    07/05/2026
  • Rok
    08/06/2026
  • Odpiranje ponudb
    24/06/2026
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Servicio Madrileño de Salud - Hospital Universitario La Paz
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: ES300 Madrid
Gospodarska panoga (glavna CPV)
15331100 Sveže ali zamrznjene vrtnine
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,135,744.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Oskrba z zamrznjenimi rastlinskimi beljakovinami, rastlinskimi beljakovinami in konji UNIVERZIJSKEGA HOSPITALA LA PAZ

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://community.vortal.biz/PRODSTS/Users/Login/Index?SkinName=hospitaluniversitariolapaz
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://community.vortal.biz/PRODSTS/Users/Login/Index?SkinName=hospitaluniversitariolapaz
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
24/06/2026 09:30
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: cost
Opis: Coste
Ponder (odstotek, točno) : 70
Merilo:
Vrsta: quality
Opis: Juicio de Valor
Ponder (odstotek, točno) : 30
Ocenjena vrednost
1,135,744.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.