Publications Office of the EU
Latvija-Riga: Vojaške uniforme - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Latvija-Riga: Vojaške uniforme

  • Uverejnené
    08/04/2022
  • Rok
    14/09/2022
  • Oddano
    24/01/2023
  • Danes
    07/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Valsts aizsardzības loģistikas un iepirkumu centrs
Kraj izvajanja
NUTS code: LV00 Latvija
Naslov kupca
NUTS code: LV00 Latvija
Gospodarska panoga (glavna CPV)
35811300 Vojaške uniforme
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,776,239.67 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
3
Referenčna številka ponudbe
VALIC 2022/128/EN-P-KPS
Opis

Formas pusmēteļu (vīriešu un sieviešu) iegāde

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Valsts aizsardzības loģistikas un iepirkumu centrs
Nacionalna registracijska številka: 40900035122
Poštni naslov: Biksēres iela 6
Kraj: Rīga
Koda NUTS: LV00
Poštna številka: LV-1073
Krajina: LVA
Kontaktna oseba: Ilze Skrinda
Glavni naslov: http://www.valic.gov.lv
Po elektronski pošti:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/74322
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Preverite povezane dokumente za podrobnosti
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.