Publications Office of the EU
HU-Budimpešta: Storitve vzdrževanja in popravila, povezane s specialnimi deli vozil - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

HU-Budimpešta: Storitve vzdrževanja in popravila, povezane s specialnimi deli vozil

  • Oddano
    04/01/2012
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: HU1 Közép-Magyarország
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
50116000 Storitve vzdrževanja in popravila, povezane s specialnimi deli vozil
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
217,175,000.00
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
168,480,000.00 HUF
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal tulajdonában lévő 3 db Smiths Heimann Systems GmbH gyártmányú Silhouette Scan Mobile 300 röntgensugaras kamionvizsgáló rendszer karbantartása, javítása és alkatrészellátása.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
217,175,000.00
Končna pogodbena vrednost
168,480,000.00 HUF
Oddaja naročil
Uradno ime: Z&Z Export-Import Kft.
Poštni naslov: Róna u. 99. mf. 5.
Kraj: Budapest
Poštna številka: 1149
Krajina: HUN
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.