Publications Office of the EU
Namn- och yrkesbrickor - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Namn- och yrkesbrickor

  • Uverejnené
    15/01/2024
  • Rok
    12/02/2024
  • Odpiranje ponudb
    13/02/2024
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Region Östergötland
Kraj izvajanja
NUTS code: Ni na voljo
Naslov kupca
NUTS code: SE123 Östergötlands län
Gospodarska panoga (glavna CPV)
44423450 Plošče z oznakami
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
2,400,000.00 SEK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Število sklopov
4
Referenčna številka ponudbe
UC-2023-549
Opis

Region Östergötland har ett behov av namn- och yrkesbrickor för anställda.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=5739&GoTo=Tender
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=5739&GoTo=Tender
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
13/02/2024 00:00
Kraj izvajanja
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.