Publications Office of the EU
Poljska-Gdansk: Deli in pribor za vozila in njihove motorje - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Gdansk: Deli in pribor za vozila in njihove motorje

  • Uverejnené
    15/11/2021
  • Rok
    15/12/2021
  • Odpiranje ponudb
    15/12/2021
  • Oddano
    31/01/2022
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku
Kraj izvajanja
NUTS code: PL Polska
Naslov kupca
NUTS code: PL Polska
Gospodarska panoga (glavna CPV)
34300000 Deli in pribor za vozila in njihove motorje
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
448,004.06 PLN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
287,560.98 PLN
Referenčna številka ponudbe
44/2021
Opis

Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do pojazdów marki Opel dla Wydziału Transportu KWP w Gdańsku.Zakup będzie realizowany przez 24 miesiące od podpisania umowy.Realizacja dostaw będzie przebiegać etapowo, sukcesywnie w miarę potrzeb zamawiającego. Wykonawca zobowiązuje się do udzielenia minimum 12 miesięcznej gwarancji na dostarczany asortyment, jednakże nie krótszej niż gwarancja producenta wyrobu. Termin gwarancji liczony będzie od dnia dostarczenia asortymentu.W przypadku stwierdzenia w okresie gwarancji wad jakościowych w dostarczonym asortymencie.Wykonawca zobowiązany jest do wymiany części na wolną od wad w terminie nie dłuższym niż14 dni licząc od dnia złożenia reklamacji na koszt Wykonawcy.Termin płatności - 30 dni od daty dostarczenia faktury. Szczegółowy opis znajduje się w SWZ

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku
Poštni naslov: ul. Okopowa 15
Kraj: Gdańsk
Koda NUTS: PL
Poštna številka: 80-819
Krajina: POL
Kontaktna oseba: Sekcja Zamówień Publicznych KWP w Gdańsku, ul. Biskupia 23, 80-875 Gdańsk
Glavni naslov: http://pomorska.policja.gov.pl
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
15/12/2021 10:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
448,004.06 PLN
Končna pogodbena vrednost
287,560.98 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: Inter Cars SA
Poštni naslov:
Kraj: Warszawa
Poštna številka:
Krajina: POL
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.