Publications Office of the EU
Sklenitev največ desetih (10) okvirnih pogodb za najem skupno do 1 000 tovornih vagonov - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Sklenitev največ desetih (10) okvirnih pogodb za najem skupno do 1 000 tovornih vagonov

  • Uverejnené
    02/04/2025
  • Rok
    05/05/2025
  • Oddano
    17/10/2025
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
DB Fahrwegdienste GmbH (Bukr 5G)
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: DE300 Berlin
Gospodarska panoga (glavna CPV)
34621100 Železniški tovorni vagoni
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
73,398,500.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
2580535
Opis

Sklenitev največ desetih (10) okvirnih pogodb za najem skupno do 1 000 tovornih vagonov (4-osni ravni vagoni za prevoz gradbenega materiala vrste Res in/ali Rens z lesenimi in/ali jeklenimi tlemi) za družbo DB Fahrwegdienste GmbH

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://bieterportal.noncd.db.de/evergabe.bieter/api/supplier/external/deeplink/subproject/86a51167-c9ee-4b49-ab59-45799c5671c1
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://bieterportal.noncd.db.de/evergabe.bieter/api/supplier/external/deeplink/subproject/86a51167-c9ee-4b49-ab59-45799c5671c1
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Metoda oddaje
Preis
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
73,398,500.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: VTG Rail Europe GmbH
Poštni naslov:
Kraj: Hamburg
Poštna številka: 20097
Krajina:
Uradno ime: ERMEWA SA - Niederlassung Berlin
Poštni naslov:
Kraj: Berlin
Poštna številka: 10789
Krajina:
Uradno ime: GATX Rail Germany GmbH
Poštni naslov:
Kraj: Hamburg
Poštna številka: 20355
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.