Publications Office of the EU
Francija-Metz: Obdelovalni stroji za posebne namene - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Metz: Obdelovalni stroji za posebne namene

  • Uverejnené
    20/09/2022
  • Rok
    19/10/2022
  • Odpiranje ponudb
    19/10/2022
  • Oddano
    06/12/2022
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
université de Lorraine
Kraj izvajanja
NUTS code: FRF33 Moselle
Naslov kupca
NUTS code: FRF3 Lorraine
Gospodarska panoga (glavna CPV)
42611000 Obdelovalni stroji za posebne namene
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
378,740.00 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
2
Referenčna številka ponudbe
22B32
Opis

le présent marché a pour objet la fourniture, la livraison, l'installation, la mise en ordre de marche, la garantie, la formation à l'utilisation et la formation aux opérations de maintenance préventive et curative de premier niveau de machines d'usinage à commande numérique pour l'institut Universitaire de Technologie de Metz -Université de Lorraine

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: université de Lorraine
Poštni naslov: maison de l'université Ile du saulcy BP 80794
Kraj: Metz
Koda NUTS: FRF3
Poštna številka: 57012
Krajina: FRA
Kontaktna oseba: Service achats et marchés publics du site de Metz
Glavni naslov: http://www.univ-lorraine.fr
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
19/10/2022 12:15
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.