Publications Office of the EU
Avstrija-Tulln: Barvanje in označevanje cestnih površin - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Avstrija-Tulln: Barvanje in označevanje cestnih površin

  • Oddano
    06/05/2014
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Ni na voljo
Kraj izvajanja
NUTS code: AT12 Niederösterreich
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45233221 Barvanje in označevanje cestnih površin
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
2,961,371.84
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
2,443,474.51 EUR
Referenčna številka ponudbe
BOM 2014-2015 STBA2 VI003
Opis

Durchführung von Bodenmarkierungsarbeiten für die Jahre 2014-2015 mit der Option der Verlängerung von 2 x 1 Jahr.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
2,961,371.84
Končna pogodbena vrednost
2,443,474.51 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: BG SWARCO-HEOSCONT GmbH/Ing. O. Richter & CO GmbH
Poštni naslov: Münchendorfer Straße 33
Kraj: Guntramsdorf
Poštna številka: 2353
Krajina: AUT
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.