Publications Office of the EU
Italija-Troina: Gradbena dela na cestah - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Troina: Gradbena dela na cestah

  • Uverejnené
    11/11/2016
  • Rok
    20/12/2016
  • Odpiranje ponudb
    23/01/2017
  • Oddano
    06/06/2017
  • Danes
    06/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Centrale Unica di Committenza tra i Comuni di Troina — Nicosia — Agira
Kraj izvajanja
NUTS code: ITG16 Enna
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45233120 Gradbena dela na cestah
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
196,736.59 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
151,351.42 EUR
Referenčna številka ponudbe
Ni na voljo
Opis

Realizzazione di un parcheggio nell'area comunale sita in Contrada Parapià.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Comune di Troina
Poštni naslov: Via Conte Ruggero 4
Kraj: Troina
Poštna številka: 94018
Krajina: ITA
Kontaktna oseba: Chiavetta Irene
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
23/01/2017 10:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
196,736.59 EUR
Končna pogodbena vrednost
151,351.42 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Asero Costruzioni Srl
Poštni naslov: Via IV Traversa 99
Kraj: Belpasso
Poštna številka: 95032
Krajina: ITA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.