Publications Office of the EU
Češka-Ostrava: Osebni računalniki - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Češka-Ostrava: Osebni računalniki

  • Objavljeno
    15/09/2012
  • Uverejnené
    10/12/2014
  • Rok
    29/12/2014
  • Preklicano
    12/02/2015
  • Danes
    03/09/2026
Status
Preklicano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
Kraj izvajanja
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
30213000 Osebni računalniki
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
799,931.00
Referenčna številka ponudbe
CIS/DNS/ICT
Opis

Dodávka standardního ICT vybavení dle požadavků uvedených v zadávací dokumentaci veřejné zakázky.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not applicable
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Metoda oddaje
Not applicable
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
799,931.00
Oddaja naročil
Postopek je zaključen
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.