Publications Office of the EU
Finska-Espoo: Storitve socialnega varstva - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Finska-Espoo: Storitve socialnega varstva

  • Uverejnené
    14/07/2021
  • Rok
    16/08/2021
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Espoon kaupunki
Kraj izvajanja
NUTS code: FI1B1 Helsinki-Uusimaa
Naslov kupca
NUTS code: FI1B Helsinki-Uusimaa
Gospodarska panoga (glavna CPV)
85310000 Storitve socialnega varstva
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
2,010,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Referenčna številka ponudbe
2461/2021
Opis

Espoon kaupunki (myöhemmin myös tilaaja) pyytää tarjouksia Friisinmäenaukion asumisyksikön palveluntuottajaksi.
Tarkempi kuvaus palvelusta on tarjouspyynnön liitteessä 1. Hankinnan kohteen kuvaus.
Sopimuskausi tulee voimaan allekirjoitushetkellä ja on toistaiseksi voimassa oleva.
Espoon kaupunki valitsee kilpailutuksen perusteella yhden (1) palveluntuottajan ja kaksi (2) varatoimittajaa.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://tarjouspalvelu.fi/espoo?id=351546&tpk=7b67cf31-6e84-4fdb-9fa6-ab18ee39530e
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
Not applicable
Ocenjena vrednost
2,010,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Ni na voljo
Oddaja naročil
Ni na voljo
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.