Publications Office of the EU
Francija-Beaulieu-sur-Mer: Storitve v zvezi s parkirnimi prostori - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Beaulieu-sur-Mer: Storitve v zvezi s parkirnimi prostori

  • Uverejnené
    01/08/2022
  • Rok
    06/09/2022
  • Odpiranje ponudb
    15/09/2022
  • Oddano
    14/11/2022
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
commune de Beaulieu sur mer
Kraj izvajanja
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Naslov kupca
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Gospodarska panoga (glavna CPV)
63712400 Storitve v zvezi s parkirnimi prostori
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
600,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
600,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
2022/AC/04
Opis

fourniture, entretien et maintenance de l'ensemble des horodateurs situés sur le territoire communal

Način oddaje
Po elektronski pošti:
http://www.marches-securises.fr
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Okvirni sporazum s/z single izvajalci dejavnosti
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
15/09/2022 10:00
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
600,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
600,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: citepark
Poštni naslov: 68 parc de l'argile
Kraj: Mouans Sartoux
Poštna številka: 06372
Krajina: FRA
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.