Publications Office of the EU
Češka-Praga: Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal) - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Češka-Praga: Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal)

  • Uverejnené
    10/06/2020
  • Rok
    15/07/2020
  • Oddano
    31/08/2020
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Česká zemědělská univerzita v Praze
Kraj izvajanja
NUTS code: CZ01 Praha
Naslov kupca
NUTS code: CZ01 Praha
Gospodarska panoga (glavna CPV)
38000000 Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal)
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
3,200,000.00 CZK
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
3,155,865.60 CZK
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
2
Referenčna številka ponudbe
477
Opis

Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka přístrojů do nového pavilonu tropického zemědělství.
Ad a. FTZ vybavení pro sušení potravin
Předmětem plnění této části je dodávka 1 ks zařízení na tepelné testování a 1 ks lyofilizátoru.
Ad b. FTZ vybavení pro Real-Time PCR
Předmětem plnění této části je dodávka 1 ks automatického pipetovacího robota a 1 ks light thermal cykléru.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Česká zemědělská univerzita v Praze
Nacionalna registracijska številka: 60460709
Poštni naslov: Kamýcká 129
Kraj: Praha - Suchdol
Koda NUTS: CZ01
Poštna številka: 165 00
Krajina: CZE
Kontaktna oseba: Mgr. Iva Mádlová
Glavni naslov: www.czu.cz
Po elektronski pošti:
https://zakazky.czu.cz/vz00001269
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Preverite povezane dokumente za podrobnosti
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.