Publications Office of the EU
Španija-Torrejón de Ardoz: Storitve skladiščenja in hrambe - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Španija-Torrejón de Ardoz: Storitve skladiščenja in hrambe

  • Uverejnené
    13/03/2013
  • Rok
    22/04/2013
  • Oddano
    24/05/2013
  • Danes
    04/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Jefatura de la Sección Económico Administrativa 22 - Base Aérea de Torrejón (Agrupación de Base)
Kraj izvajanja
NUTS code: ES España
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
63120000 Storitve skladiščenja in hrambe
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
485,166.94 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
255,723.53 EUR
Referenčna številka ponudbe
4220013000100
Opis

Servicios de Apoyo a la Gestión Logística del Cloin.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Sección Contratación Sea 22
Poštni naslov: ctra. Nacional II Kilómetro 22,800
Kraj: Torrejón
Poštna številka: 28850
Krajina: ESP
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Not specified
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Kraj izvajanja
Metoda oddaje
The most economic tender
Ocenjena vrednost
485,166.94 EUR
Končna pogodbena vrednost
255,723.53 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: Servicios Logísticos Integrados SLI, S.A.
Poštni naslov:
Kraj:
Poštna številka:
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.