Publications Office of the EU
Belgija-Wichelen: Suhi izdelki - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgija-Wichelen: Suhi izdelki

  • Uverejnené
    28/06/2014
  • Rok
    14/08/2014
  • Odpiranje ponudb
    14/08/2014
  • Danes
    02/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
OCMW Wichelen
Kraj izvajanja
NUTS code: BE232 Arr. Dendermonde
Naslov kupca
NUTS code: Ni na voljo
Gospodarska panoga (glavna CPV)
15893000 Suhi izdelki
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
433,962.27 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Število sklopov
3
Referenčna številka ponudbe
2014-027
Opis

Droge voeding, diepvriesproducten en zuivelproducten WZC Molenkouter.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for one or more lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Obvestilo vključuje javno naročilo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
14/08/2014 10:30
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.