Publications Office of the EU
Francija-La Courneuve: Tiskano gradivo in z njim povezani izdelki - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-La Courneuve: Tiskano gradivo in z njim povezani izdelki

  • Uverejnené
    23/07/2019
  • Rok
    19/08/2019
  • Odpiranje ponudb
    30/08/2019
  • Danes
    01/09/2026
Status
Oddaja ponudb je zaključena
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
Yes
Kupec
Ville de La Courneuve
Kraj izvajanja
NUTS code: FR106 Seine-Saint-Denis
Naslov kupca
NUTS code: FR106 Seine-Saint-Denis
Gospodarska panoga (glavna CPV)
22000000 Tiskano gradivo in z njim povezani izdelki
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
1,480,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Število sklopov
2
Referenčna številka ponudbe
2019-02
Opis

Prestations d'impression de diverses publications d'informations municipales.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://marches.maximilien.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=351260&orgAcronyme=d5c
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Javno naročilo vključuje sklenitev okvirnega sporazuma
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
30/08/2019 14:00
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.