Publications Office of the EU
Dobava zdravila INN Sebelipase alfa in trgovskega imena Kanuma v skladu z Odlokom 10/2011 (pogodba № 22/07.05.2026) - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Dobava zdravila INN Sebelipase alfa in trgovskega imena Kanuma v skladu z Odlokom 10/2011 (pogodba № 22/07.05.2026)

  • Oddano
    26/05/2026
  • Danes
    03/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
УНИВЕРСИТЕТСКА СПЕЦИАЛИЗИРАНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ ПО ЕНДОКРИНОЛОГИЯ "АКАД. ИВ. ПЕНЧЕВ" ЕАД
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: BG411 София (столица)
Gospodarska panoga (glavna CPV)
33600000 Farmacevtski proizvodi
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
153,000.00 EUR
Referenčna številka ponudbe
587003
Opis

Dobava zdravila INN Sebelipaza alfa in trgovsko ime Kanuma 2 mg/ml koncentrat za raztopino za infundiranje, 10 ml.

Način oddaje
Ni na voljo
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Ni na voljo
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
Metoda oddaje
Най-ниска цена
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
153,000.00 EUR
Oddaja naročil
Uradno ime: ЕЛ ФАРМА ТРЕЙД ЕООД
Poštni naslov:
Kraj: гр. София
Poštna številka: 1680
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.