Publications Office of the EU
Poljska-Bydgoszcz: Storitve popravila in vzdrževanja medicinske opreme - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Poljska-Bydgoszcz: Storitve popravila in vzdrževanja medicinske opreme

  • Uverejnené
    06/01/2018
  • Rok
    14/02/2018
  • Odpiranje ponudb
    14/02/2018
  • Oddano
    14/03/2018
  • Danes
    31/08/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr Jana Biziela w Bydgoszczy
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: PL613 Bydgosko-Toruński
Gospodarska panoga (glavna CPV)
50421000 Storitve popravila in vzdrževanja medicinske opreme
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
984,240.00 EUR
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
2
Referenčna številka ponudbe
NZZ/01/P/18
Opis

Przedmiotem zamówienia jest prowadzenie obsługi serwisowej w zakresie:
Grupa 1 – Obsługa serwisowa kardioangiografu Artis Zee Ceiling wraz ze stacją hemodynamiki Sensis Lite polegającej na wykonywaniu napraw bieżących, konserwacji i przeglądów technicznych;
Grupa 2 – Obsługa serwisowa aparatu RTG Ysio wraz ze stacją technika polegającej na wykonywaniu napraw bieżących, konserwacji i przeglądów technicznych.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr Jana Biziela w Bydgoszczy
Poštni naslov: ul. Ujejskiego 75
Kraj: Bydgoszcz
Koda NUTS: PL613
Poštna številka: 85-168
Krajina: POL
Kontaktna oseba: Kajetan Kliszewski - Dział Zamówień Publicznych i Zaopatrzenia w siedzibie Zamawiającego przy ul. Ujejskiego 75 - niski parter, pokój nr 018.
Glavni naslov: www.biziel.pl
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
14/02/2018 11:00
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.