Publications Office of the EU
Celovita oskrba z električno energijo in distribucijska storitev električne energije, dobavljene obratom podjetja Milicki Centrum Medyczne Sp. z o.o. v postopku prestrukturiranja v letih 2026 in II - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

- označuje samodejno prevedeno besedilo v jeziku iskanja

Celovita oskrba z električno energijo in distribucijska storitev električne energije, dobavljene obratom podjetja Milicki Centrum Medyczne Sp. z o.o. v postopku prestrukturiranja v letih 2026 in II

  • Uverejnené
    28/10/2025
  • Rok
    26/11/2025
  • Odpiranje ponudb
    26/11/2025
  • Oddano
    26/02/2026
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Supplies
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Milickie Centrum Medyczne Sp. z o. o. w restrukturyzacji
Kraj izvajanja
NUTS code: Več krajev izvedbe
Naslov kupca
NUTS code: PL518 Wrocławski
Gospodarska panoga (glavna CPV)
09310000 Elektrika
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
Ni na voljo
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
1,311,441.20 PLN
Referenčna številka ponudbe
MCM/WSM/ZP29/2025
Opis

celovita dobava električne energije skupaj z distribucijsko storitvijo električne energije, dobavljene obratom družbe Milicki Centrum Medyczny Sp. z o.o. v prestrukturiranju – II. Podroben opis predmeta pogodbe je v prilogah 1 in 2.

Način oddaje
Po elektronski pošti:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1202009
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Elektronska predložitev: zahtevana
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1202009
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
26/11/2025 09:05
Metoda oddaje
Merilo:
Vrsta: price
Opis: 100
Ponder (odstotek, točno) : 100
Ocenjena vrednost
Ni na voljo
Končna pogodbena vrednost
1,311,441.20 PLN
Oddaja naročil
Uradno ime: Tauron Sprzedaż sp. z o.o.
Poštni naslov:
Kraj: Kraków
Poštna številka: 30-417
Krajina:
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.