Publications Office of the EU
Nemčija-Darmstadt: Rušitvena dela - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Nemčija-Darmstadt: Rušitvena dela

  • Objavljeno
    27/04/2018
  • Predvidena objava
    10/09/2018
  • Danes
    31/08/2026
Status
Neaktivno
Vrsta naročila
Works
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Klinikum Darmstadt GmbH
Kraj izvajanja
NUTS code: DE711 Darmstadt, Kreisfreie Stadt
Naslov kupca
NUTS code: DE711 Darmstadt, Kreisfreie Stadt
Gospodarska panoga (glavna CPV)
45111100 Rušitvena dela
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
115,000.00 EUR
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
Postopek je zaključen
Referenčna številka ponudbe
EZ15
Opis

Demontage und Entsorgung von ca. 380 m Stahlrohrleitungen bis DN 300,
Demontage und Entsorgung von ca. 34 x Armaturen bis DN 200,
Demontage und Entsorgung von 15 x Pumpen,
Demontage und Entsorgung Gaskessel (Leistung 4 000 kW) aus Gusseisen,
Demontage und Entsorgung von Brauchwasser und Wärmeversorgungsanlage,
Demontage und Entsorgung von 5 x Warmwasserbehälter,
Demontage und Entsorgung von 2x Kühlwasserbehälter,
Demontage und Entsorgung von 3 x Druckerhöhungsanlage,
Demontage und Entsorgung von 2 x Verdunstungskühler, je ca. 16 000 kg,
Demontage und Entsorgung von 2 x Kulissenschalldämpfer,
Demontage und Entsorgung Wärmetauscher freie Kühlung,
Demontage und Entsorgung von 5 x Schaltschränke.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Klinikum Darmstadt GmbH
Poštni naslov: Grafenstr. 9
Kraj: Darmstadt
Koda NUTS: DE711
Poštna številka: 64283
Krajina: DEU
Glavni naslov: www.klinikum-darmstadt.de
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
Ni na voljo
oznaka CPV
Metoda oddaje
Lowest price
Ocenjena vrednost
115,000.00 EUR
Končna pogodbena vrednost
Postopek je zaključen
Oddaja naročil
Postopek je zaključen
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.