Publications Office of the EU
Poljska-Krakov: Založniške storitve - Razpisi EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta stran vsebuje samodejno ustvarjeno vsebino za izboljšanje najdljivosti in dostopnosti

- označuje kode CPV, izpeljane iz besedila postopka

Poljska-Krakov: Založniške storitve

  • Uverejnené
    17/11/2017
  • Rok
    03/01/2018
  • Odpiranje ponudb
    03/01/2018
  • Oddano
    06/03/2018
  • Danes
    05/09/2026
Status
Oddano
Vrsta naročila
Services
Predmet podaljšanja
No
Kupec
Województwo Małopolskie
Kraj izvajanja
NUTS code: PL21 Małopolskie
Naslov kupca
NUTS code: PL21 Małopolskie
Gospodarska panoga (glavna CPV)
79970000 Založniške storitve
Skupna ocenjena vrednost naročila (brez DDV)
89,403.00 PLN
Skupna končna vrednost naročila (brez DDV)
132,409.50 PLN
Podrobnosti so na voljo v vsakem sklopu
Število sklopov
3
Referenčna številka ponudbe
SR-V.052.5.15.2017
Opis

1. Publikacja artykułów sponsorowanych w prasie drukowanej i Internecie na potrzeby kampanii informacyjnej o wymaganiach uchwały antysmogowej dla Małopolski oraz efektach realizacji zintegrowanego projektu LIFE – Małopolska w zdrowej atmosferze.
2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi opracowania treści, projektu i składu oraz publikacja artykułów sponsorowanych w prasie drukowanej o zasięgu ogólnopolskim i Internecie. Artykuły zostaną opublikowane na potrzeby kampanii informacyjnej o uchwale antysmogowej dla Województwa Małopolskiego oraz efektach realizacji projektu LIFE – Małopolska w zdrowej atmosferze. Treść artykułów ma być opublikowana w tygodnikach, dwutygodnikach, miesięcznikach, dwumiesięcznikach lub/i kwartalnikach oraz na specjalistycznych stronach internetowych. Oprócz treści merytorycznych artykuły będą zawierać infografiki / grafiki / rysunki / zdjęcia, które wpłyną na uatrakcyjnienie przekazu.
3. Przedmiot zamówienia składa się z 3 części.

Način oddaje
Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na naslov:
Uradno ime: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Dziennik Podawczy
Poštni naslov: ul. Racławicka 56
Kraj: Kraków
Koda NUTS: PL213
Poštna številka: 30-017
Krajina: POL
Kontaktna oseba: Bożena Cyz
Glavni naslov: http://www.malopolska.pl
Ponudbo je zdaj mogoče oddati.
Submission for all lots
Podatki o javnem naročilu, okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Ni na voljo
Pogoji za odpiranje ponudb (datum)
03/01/2018 13:30
Kraj izvajanja
Predhodna informacija
Naročilo
Dodelitev
Footnote - legal notice

Vsebina, objavljena na tej strani, je mišljena zgolj kot dodatna storitev in nima pravnega učinka. Institucije Unije za njeno vsebino ne prevzemajo nobene odgovornosti. Uradne različice zadevnih obvestil o javnih naročilih so tiste, ki so objavljene v Dopolnilu k Uradnemu listu Evropske unije in so na voljo na portalu TED. Uradna besedila so neposredno dostopna prek povezav na tej strani. Več informacij je na voljo v obvestilu o razložljivosti in odgovornosti v zvezi z javnimi naročili.